serwis opiniotwórczy
znajdź
sprawdź
oceń
sklep internetowy
Już 5601 sklepów czeka na Twoją opinię!
DODAJ swój sklep do oceny
Dodaj swój sklep do oceny
Zarejestruj się Aby oceniać sklepy
Zarjestruj się, aby oceniać sklepy

O serwisie pinia.pl

Pinia.pl powstał by wypełnić lukę jaką jest brak informacji o jakości usług sklepów internetowych. Kupując w serwisach aukcyjnych sprawdzamy wiarygodność sprzedającego przez czytanie komentarzy dotychczasowych klientów. Ale jak to zrobić w przypadku wirtualnego handlu? – odpowiedzią jest właśnie nasz serwis.

Pinia.pl umożliwia klientom swobodną wypowiedź dot. zakupów w danym sklepie - warunkiem spełnienie podstawowych zasad komentowania. Gromadzone opinie pozwalają z czasem stworzyć jasny obraz sklepu umożliwiający w miarę bezpieczną ocenę jeszcze przed dokonaniem transakcji.


Redakcja serwisu, w miarę możliwości, chce uzupełnić zawartość pinia.pl o informacje pomagające dokonać bezpiecznych zakupów w sieci.

Żaby zwiększyć wiarygodność prezentowanych opinii wprowadziliśmy system zabezpieczeń chroniący przed nadmierną ilością nieprawdziwych komentarzy.


Utrzymanie Serwisu

Utrzymanie serwisu takiego jak pinia.pl, w którym akceptacja wpisów jest weryfikowana przez redaktorów pociąga za sobą znaczące koszty. Pomimo, że nie jesteśmy nastawieni na zyski musimy zdobywać fundusze na działanie serwisu. Jedną formą finansowania pinia.pl jest korzystanie z możliwości reklamowania się na łamach serwisu. Nie można natomiast kupić certyfikatów, czy oznaczeń typu: „dobry sklep” ponieważ było by to sprzeczne z ideą wiarygodności ocen. Wszelkie wyróżnienia wynikają z ocen użytkowników. Reklamowanie się na łamach naszego serwisu jest kilkukrotnie skuteczniejsze od standardowych form reklamy w Internecie gdyż trafia do ludzi już zainteresowanych zakupem towarów.
Redakcja serwisu